Brzezie. Kiedy dojdzie tu do tragedii?

Brzezie. Kiedy dojdzie tu do tragedii?
Kwiecień 10 21:20 2018 Wydrukuj Ten Artykuł

Wiadukt w Brzeziu to niebezpieczne miejsce, a zagrożenie potęgują zwisające z drzew połamane konary, czekające tylko na silny wiatr, aby spaść na przejeżdżający samochód lub rowerzystę!

Nie trzeba być specjalistą, aby dostrzec, że okalający przejazd drzewostan wymaga natychmiastowej pielęgnacji, gdyż część gałęzi wisi na przysłowiowym włosku, a część jest już odłamana, lecz utknęła na niższych odnogach. Sezon letnich burz i nawałnic właśnie się rozpoczął, a drzewa wkrótce zakryją zielenią zdradliwe niespodzianki. Oby urzędnicza machina zdążyła z reakcją przed tragedią!

Wiadukt między Brzeziem, a Dobrzeniem Wielkim wielokrotnie był świadkiem niebezpiecznych zdarzeń, a pojazdy co i rusz staczały się ze stromych brzegów, dlatego naprawy wymaga też jedyna obecnie bariera ochronna, czyli kamienne słupki, które już dziesiątki razy ratowały życie kierowcom wpadających w poślizg pojazdów. ®

view more articles

About Article Author

napisz komentarz

0 Komentarzy

Brak komentarzy!

Możesz być pierwszym, który rozpocznie konwersację.

Dodaj komentarz

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim.
.